Rreth nesh

Yiwu Shuang Bei xhami Co, Ltd

Ne përpiqemi për përsosmëri, përmirësimin e vazhdueshëm dhe të inovacionit, është e angazhuar për të na e "besimi konsumatori" dhe "zgjedhja e parë e pajisje makineri markë Engineering" furnizuesit të bëjë. Zgjidhni na, për ndarjen e një situatë të favorshme!

Yiwu Shuang Bei xhami Co, Ltd

Yiwu shuangbei Kompania produkte të qelqit është themeluar në vitin 2006, dhe ka specializuar në prodhim qelqi, dizajn qelqi dhe përpunimin e qelqit për dhjetë vjet. Kompania jonë këmbëngulin konceptin e prodhimit të shkencës, të menaxhimit të rreptë dhe për të mbajtur inovative, në vitet e fundit, ajo ka zhvilluar të bëhet një nga kompanitë më të mira të qelqit në Kinë. Kompania e produkteve jo vetëm arritur mirëpritur të konsumatorëve aziatike dhe klientët Australi, por edhe të ndërtojë bashkëpunim afatgjatë me disa kompani në Evropë dhe amerikane. Për shkak të rritjes së biznesit në vitet e fundit, kompania jonë ka ndërtuar fabrikën e re në Shanxi dhe futi prodhim dhe përpunim të avancuara pajisjeve, ne gjithashtu ngritur ekip profesional të projektimit për të bërë disa shërbime të tilla si applique, gdhendje, ngjyra llak, sandblasting, ari për të përmirësuar vlera e produktit të konsumatorëve, kjo t'i bëjë ata më konkurrues në treg. Produktet e kompanisë përfshijnë produkte artificiale të tilla si kupë, gotë me ujë, vazo, pjatë qelqi, ibrik, shandanit, etj verë dhe lloje të ndryshme të produkteve të ndërtimit makine: Kupa pijeve, filxhan të vogël, kupa me ujë, turi birrë, ibrik, take, etj

Evropa veriore
%
Evropa jugore
%
Europa Perëndimore
%
Azia Juglindore
%
Afrika
%
Amerika Qendrore
%
Amerika e Veriut
%
Mid East
%

të gjitha produktet tona kompanisë kanë kaluar SGS, FDA, BV dhe test LFGB, plotësisht mund të garantuar sigurinë dhe zbatueshmëri në përdorim. Ne premtojmë; ne do të përdorim të cilësisë të klasit të parë, shërbimi i shkëlqyer, bashkëpunimi aktiv, në këmbim besimin tuaj për të ndërtuar të ardhmen tonë të ndritshme së bashku. Yiwu shuangbei Kompania produkte të qelqit është një kompani profesionale e cila e specializuar në prodhimin e produkteve të qelqit, ne kemi një sistem tërësisht shkencor të menaxhimit të cilësisë. Yiwu shuangbei Kompania produkte të qelqit kanë reputacion të mirë në Kinë, miqtë e ngrohtë të mirëpritur të vijnë nga e gjithë bota për të vizituar kompaninë tonë dhe për të ndërtuar biznes me ne.
Numri 0579-85011919 fax:: Telephone 0579-89940449


WhatsApp Online Chat !