за нас

Yiwu Shuang Bei Glasswork копродукции, ООД

Ние се стремиме кон совршеност, постојано подобрување и иновации, е посветена на нас "клиент доверба" ​​и "прв избор на инженерски машини додатоци бренд" добавувачи се направи. Изберете нас, споделување ситуација понудената!

Yiwu Shuang Bei Glasswork копродукции, ООД

YIWU shuangbei производи од стакло Компанијата е основана во 2006 година и е специјализирана за производство на стакло, стакло дизајн и обработка на стакло за десет години. Нашата компанија инсистира на концептот на производство науката, строги управување и задржи иновациите, во последниве години, таа се разви стане еден од најдобрите стакло компании во Кина. Компанијата производи не само што се постигне добредојде на азиските клиенти и клиенти во Австралија, но, исто така, се изгради долгорочна соработка со некои компании во Европа и Америка. Поради зголемување на бизнис во последните неколку години, нашата компанија се изгради нова фабрика во Шанкси и воведе напредни производство и преработка на опрема, ние исто така, формира професионален дизајн тим да направи некои услуги, како што Апликација, резба, боја спреј, sandblasting, злато да се подобри вредноста на производот на клиентите, тоа ги направи поконкурентни на пазарот. Компанија производи вклучуваат вештачки производи, како што се пехар, водено стакло, вазна, стаклена плоча, котел, светилник, вино и слично, и разни видови на машина за градежни производи: чаша алкохол, мала чаша, чаша вода, пиво кригла, котел, пепелници, итн

Северна Европа,
%
Европа
%
Западна Европа
%
Југоисточна Азија
%
Африка
%
Централна Америка
%
Северна Америка
%
во средината на Исток
%

сите на нашата компанија производи имаат помине SGS, ФДУ, Б.В. и тест LFGB, може целосно да се обезбеди сигурност и практичност во употреба. Ние и ветуваме; ние ќе ги искористиме квалитетот прва класа, одлична услуга, активна соработка, размена на вашата доверба да ја градиме нашата светла иднина. Yiwu shuangbei производи од стакло компанија е професионална компанија која е специјализирана за производство на производи од стакло, имаме систем за управување со квалитет целосно научно. Yiwu shuangbei производи од стакло компанија има добра репутација во Кина, топло добредојде пријатели доаѓаат од целиот свет да ја посетите нашата компанија и да се изгради бизнис со нас.
Број 0579-85011919 Факс: Телефон 0579-89940449


WhatsApp Online Chat !