Добредојдовте

Ние сме специјализирани во glasswork за многу години, со добар квалитет и прилично конкурентна цена, кој се наоѓа во Кина, има комплетна синџирот на снабдување производи од стакло, може да го прифати обичај и произведуваат кристалите.
 • Прилагодено боја кутија

  Прилагодено боја кутија

  Имаме соработка фабрика, која може да го прифати сопствени и производство на боја кутии висок, среден и низок градус се и подарок кутии.
 • Прилагодено стакло чаша

  Прилагодено стакло чаша

  Имаме целосен дизајнерски тим кој може да го прифати сопствени стакло и производство примероци
 • Прилагодено логото

  Прилагодено логото

  Имаме голем број на процесот на печатење на логото, ласерски, рачно цртање, висока температура печење, галванизација, свила екран, итн
WhatsApp Online Chat !