YiWu Shuang bei glasswork копродукции, ООД

Yiwu Shuangbei стакларија компанија се многу професионални стакларија компанија, и сме биле во оваа област во текот 15years.

Ние имаме седиште во Yiwu, и имаат три фабрика, еден се наоѓа во Yiwu исто така, уште две фабрика во Шанкси,

кои се најголемите рака сликарството фабрика во Кина, исто така.

Неодамна, Shuangbei помина Sedex фабрика за ревизија. Инспекторите од SGS сме многу задоволни со нашата фабрика и ја пофали дека ние сме

повеќето уредни и чисти фабрика за стакло посети тој.

Нашата компанија, исто така, го слави нашата 10-годишнината во 2015 година Со цел за нашата фабрика да има голем развој, 

ние инвестиравме серија на машини, како што автоматска машина спреј, electroplated машина, гравирање и sandblasting машини.

Додавање на нови производи Неделен

Ние обрнувам многу внимание на развој на нови производи и примероци. Имаме различни видови на нови производи секоја недела, а не само некои new-

облик јасно очила, но исто така и некои electroplated, рачно насликани и sandblasted предмети.

Опремени со различни машини за да се заврши на вашите потреби

Нашата сопствена фабрика за стакло може да се направи машина цедено и устата разнесени предмети. За некои итни проекти, ако треба да се отвори нов mouth-

разнесени мувла, ние може да се заврши примероци во седум дена, а за машински-изработени калапи, треба околу 18 дена.

Ние, исто така, поседуваат по третманот фабрика која има напредни машини, кои може да го направи галванизација, рака сликарството, Silkscreen печатење, 

боја прскање, офорт и sandblasting, 

па ние може да се заврши примероци со вашиот уметнички дела во седум дена.

основни вредности Shuangbei е: искреност, услуги, иновации, професија.

Земете sincereity како основа, на клиентите прво, сервисот, постојано иновации, извршување на професијата, само-Transcend, постигнување на взаемна желба меѓу нас и на клиентите.

 


Време на мислењето: Jul-31-2018

WhatsApp Online Chat !