Контактирајте не

Yiwu Shuang Bei Glasswork копродукции, ООД

адреса

B8602, Haike Е-трговија парк, бр M750, Huancheng Јужна Road, Dongyuan Индијана. Зона, Jiangdong Стрит, Yiwu, Jinhua, Жеџијанг, Кина (континентална)

Е-пошта

jordan@shuangbeiglass.com

телефон

86-0579-85011919

0579-85011919

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !